Опис компанії

Вже більше 20 років Defender пропонує широкий асортимент пристроїв для максимально комфортної роботи за комп’ютером. Рухаючись в ногу з технічним прогресом, компанія постійно йде вперед, досягаючи нових вершин: використовує нові технологічні рішення, удосконалює дизайн продукції, розширює асортимент.
Defender в перекладі з англійської означає «захисник».
Історія торговельної марки почалася в 1990 році. Одними з перших пристроїв, випущених під брендом Defender, були захисні екрани для моніторів. На початку 90 -х, коли набули поширення потужні CRT -дисплеї, екрани Defedner з напилень прозорою металізацією були більш ніж актуальні.
Тоді Defender активно захищав користувачів від шкідливих впливів комп’ютера. Сьогодні за допомогою Defender можна убезпечити себе від найменшого дискомфорту при роботі на комп’ютері, захистити свою техніку – від перешкод і стрибків напруги в мережі, від бруду і пилу.
Зараз бренд Defender об’єднує під своєю назвою безліч різних товарів: клавіатури і миші, акустичні системи і навушники, веб-камери і відеореєстратори, мережеві фільтри і стабілізатори напруги, універсальні картрідери, різноманітні ігрові пристрої та багато іншого.
Товари Defender виробляються на підприємствах Західної Європи та Східної Азії. Всі підприємства сертифіковані згідно з міжнародними стандартами якості.

Ми на зв’язку

Ваше ім'я*

Ваш email*

Телефон*

Тип пристрою*

Опис несправності: