Опис компанії

Fujitsu — великий японський виробник електроніки і ІТ-компанія. Компанія спеціалізується в напівпроводниках, кліматичних кондиціонерах, комп’ютерах (суперкомп’ютери,сервери, персональні комп’ютери), телекомунікаціях і сервісному обслуговуванні. Штаб-квартира розташована в Мінато, Токіо.
Компанія була заснована 20 червня 1935 року, як Fuji Tsushinki Manufacturing Corporation — телекомунікаційний підрозділ компанії Fuji Electric.
Компанія тісно співпрацює з концерном Siemens AG. У квітні 1978 року між компаніями було укладено угоду про спільне виробництво комп’ютерів, а в 1999 була створена дочірня компанія Fujitsu Siemens Computers.
Компанія Fujitsu – японська компанія – лідер ринку інформаційних і комунікаційних технологій (ICT), що пропонує повний спектр технологічних продуктів, рішень і послуг. Понад 170 000 співробітників Fujitsu обслуговують замовників у більш ніж 100 країнах світу. Згідно з опублікованими звітами за фінансовий рік, що завершився 31 березня 2013 року, сукупна виручка компанії Fujitsu Limited склала 47 млрд. доларів США.

Ми на зв’язку

Ваше ім'я*

Ваш email*

Телефон*

Тип пристрою*

Опис несправності: