Опис компанії

Lenovo Group Limited — У другому кварталі 2013 року китайська компанія Lenovo Group Ltd стала лідером на світовому ринку персональних комп’ютерів (ПК), свідчать результати останніх досліджень IDC і Gartner.
Зареєстрована в Гонконзі, головні офіси у Пекіні, Моррисвіллі (західне передмістя столиці Північної Кароліни міста Ралі) й у Сінгапурі.
Компанія заснована у Пекіні в 1984 році групою китайських вчених на кошти Китайської академії наук. Спочатку компанія мала назву New Technology Developer Incorporated (через два роки — Legend) і спеціалізувалася на постачання комп’ютерної техніки до Китаю, а також розробкою кодувань для ієрогліфів.
У 2003 році компанія змінила назву на Lenovo, а в грудні 2004 оголосила про викуп підрозділу з виробництва персональних комп’ютерів американської компанії IBM за $ 1,25 млрд (угоду було завершено в травні 2005 року).
Компанія випускає персональні настільні комп’ютери, мобільні телефони, нетбуки, сервери, монітори, відеопроектори, відеокарти, клавіатури, миші і комплекти, модулі пам’яті, оптичні приводи, блоки живлення, аксесуари, сумки та чохли для ноутбуків а також розробляє програмне забезпечення для своїх виробів. Основні торгові марки, під якими випускається продукція – Lenovo, ThinkCentre, ThinkPad, ThinkVision, IdeaPad.

Ми на зв’язку

Ваше ім'я*

Ваш email*

Телефон*

Тип пристрою*

Опис несправності: