Опис компанії

LG Electronics — південнокорейська корпорація у складі LG Group. Один з найбільших виробників і розробників побутової техніки, електроніки, пристроїв мобільного зв’язку. Головний офіс — в Сеулі (Південна Корея). Корпорацію засновано в 1958 р. (первісна назва компанії — GoldStar). Виробник перших корейських радіоприймача, холодильника, чорно-білого телевізора, кондиціонера, пральної машини.
LG Electronics має п’ять підрозділів:
• LG Home Entertainment (з виробництва цифрової техніки для домашніх розваг) — спеціалізується на рідкокристалічних та плазмових телевізорах, системах домашніх кінотеатрів, плеєрах Blu-ray, аудіокомпонентах, відеоплеєрах тощо.
• LG Home Appliance (з виробництва побутової техніки) — проектує та випускає пилососи, холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі та іншу побутову техніку.
• LG Air Conditioning (з виробництва кондиціонерів) — спеціалізується на домашніх і комерційних кондиціонерах, системах обігрівання та вентилювання, а також на системах сітьового управління домашньою технікою HomNet.
• LG Mobile Communications (з виробництва пристроїв мобільного зв’язку) — займається розробленням та випуском мобільних телефонів і мобільних комп’ютерів.
• LG Business Solutions (з випуску техніки для бізнесу) — займається проектуванням та випуском цифрової техніки в секторі B2B («бізнес для бізнесу»): рідкокристалічних моніторів, дисплеїв для реклами, систем безпеки тощо.

Ми на зв’язку

Ваше ім'я*

Ваш email*

Телефон*

Тип пристрою*

Опис несправності: