Концепт «Платформа» від команди з бразильської школи дизайну Escola Superior De Desenho Industrial
Сьогодні речі «розумнішають»: будинки, наприклад, вчаться оптимізувати свої витрати, а ліфти навіть навчають своїх механіків. Подібне стало можливим завдяки поширенню різноманітних сенсорів та їхнього об’єднання в інтернет речей. Проте що робити, коли таких сенсорів будуть мільярди, як отримати користь? Студенти з усього світу розповіли про свої пропозиції, а кращі – отримали призи.
Дев’ять команд з п’яти країн презентували свої ідеї щодо того, як отримати максимальну вигоду від інтернету речей, на 15-у щорічному саміті Microsoft Research Annual Faculty Summit.
Одна з найцікавіших ідей була запропонована командою з бразильської школи дизайну Escola Superior De Desenho Industrial розробила концепт «Платформа». Це система для метрополітену з інтерактивними дисплеями, які можуть показувати різноманітну інформацію та попереджувати щодо небезпечного наближення до краю платформи.
«Натхнення завжди приходить з навколишнього середовища. Ви бачите проблеми та шукаєте їхнє рішення», – каже одна з учасниць бразильської команди Нікіта Відал. Її колега Ракель Кордейро також згадує той проект: «Ми бачили, що люди довго очікують у метро, та хотіли надати їм щось більше, ніж просте користування власним смартфоном. Ми хотіли надати їм практичну інформацію про місто та події».
Коментарі
Поки що ніхто не коментував...