Ремонт та профілактика ноутбуків
Наш комп’ютерний сервіс надасть вам професійні послуги по ремонту ноутбуків. Ноутбук – це, безумовно, річ зручна – портативний ПК не займає багато місця, його можна завжди взяти з собою. Але саме це і є причиною частих поломок ноутбука. Часта зміна місць користування, часте використання ноутбука на незакріпленій поверхні призводить до механічних пошкоджень корпусу і внутрішніх елементів. Крім того, портативність ноутбука дозволяє використовувати його практично в будь-яких ситуаціях, в результаті чого на нього нерідко проливається кава та інші напої. Будь яка причина, в результаті якої ноутбук перестав працювати в нормальному режимі, може стати фатальною для вашого ПК, якщо вчасно не звернутися за спеціалізованою комп’ютерною допомогою.
Ми пропонуємо:
- діагностику
- ремонт материнських плат, в тому числі і перепайка BGA - чіпів (північний/південний міст)
- заміну відеокарт/відеочіпів
- ремонт/заміну роз'ємів живлення, USB - портів, звукових роз'ємів
- модульну заміну комплектуючих ноутбука: клавіатури, матриці, CD-DVD/R-RW, оперативної пам’яті, жорсткого диска, акумулятора
- відновлення/перепрошивку BIOS
- заміну батареї живлення BIOS
- ремонт підсвітки ноутбука
- заміну/ремонт внутрішніх шлейфів
- заміну або відновлення корпусних деталей ноутбука
- модернізацію ноутбука
- чистку системи охолодження
-
Чистка системи охолодження
Статистика поломок ноутбуків вражає! Вона у багато разів перевершує аналогічні показники стаціонарних ПК. І не дивно, адже таке портативний пристрій досить складно піддається ремонту та поверхневому чищенню, та й мало хто з користувачів дотримується умов його експлуатації. Саме тому, згідно зі статистичних даних, більше 80 % користувачів ноутбуків звертаються в сервісні центри з метою провести ремонт ноутбука як мінімум раз на 1-2 роки.
Причиною таких частих поломок є не тільки дефекти виробників, на які схильні грішити користувачі, але й не дотримання правил експлуатації. Всі без винятку виробники радять проводити профілактичну чистку системи охолодження ноутбука – не тільки коли з ним вже неможливо працювати через перегрівання чи шум, але і тоді, коли просто «прийшов час».
Несвоєчасна чистка ноутбука – одна з основних причин поломок
Чистка вентилятора ноутбука і його системи охолодження в цілому дозволяє не тільки уникнути неприємних відчуттів при роботі, адже з гарячим ноутбуком працювати просто нестерпно. При перегріві ноутбука відбувається порушення в роботі всіх його складових – відеокарти, професора, і т.д. Коли працює система охолодження ноутбука, разом з повітрям, який охолоджує всі внутрішні складові, туди також потрапляє пил, волосся, шерсть домашніх тварин, дрібні комахи і т.д. Таким чином, система охолодження засмічується на кожному без винятку ноутбуці, і тільки своєчасна чистка ноутбука від пилу попередить його постійні поломки.
Чистка ноутбуків від пилу.
Ми пропонуємо свої послуги з чистки кулера ноутбука і його системи охолодження. Працюємо з усіма без винятку сучасними виробниками ноутбуків.
Звертайтеся до професіоналів для того що б провести чистку ноутбука – тільки досвідчені фахівці зможуть якісно усунути причину перегрівання ноутбука та зайвий шум при його роботі.. Важливою складовою в цьому питанні є не тільки професіоналізм майстра , а й наявність спеціалізованого обладнання – самодіяльність при чищенні ноутбука може стати причиною його подальших поломок .Ви також можете самостійно виміряти температуру ноутбука і вирішити, чи потрібна йому профілактика. Інструкція для самостійного вимірювання температури комп’ютера.
Чистка ноутбука включає в себе:
- повний розбір ноутбука
- чищення системи охолодження від пилу
- змащення кулера
- заміна термопасти і термопрокладок
- чистка клавіатури
- очищення корпусу і матриці екрана
-
Відновлення ноутбука після залиття
Волога – це один з найстрашніших ворогів будь-якої техніки. І якщо ви пролили воду або будь-яку іншу рідину на свій ноутбук – самостійно з цією проблемою вже не впорається. Звичайно, можна скористатися методами, які пропонують майстри з інтернету, але наш досвід говорить про те, що найчастіше дані методи призводять до того, що ремонт стає складнішим і дорожчим в кілька разів, або ноутбук взагалі перестає бути придатний до ремонту.
Чи буде вдалий ремонт та його вартість, після потрапляння сторонньої рідини на ноутбук, насамперед залежить від правильних дій користувача у перші хвилини після залиття.
Отже, що робити коли залили ноутбук:- якнайшвидше знеструмити апарат: від’єднати зарядний пристрій, витягнути батарею (не чекаючи його вимкнення через «Пуск»);
- перевернути відкритий ноутбук щоб стекла рідина яка ще не потрапила в середину;
- витерти чистою ганчіркою чи губкою усю рідину що залишилась;
- в жодному разі не вмикати ноутбук;
- без зволікання звернутися по кваліфіковану допомогу.
Чого не слід робити :
- продовження роботи на залитому пристрої;
- намагатись включити ноутбук після залиття, зазвичай це тільки посилить ступінь поломки;
- увімкнення ноутбука після недостатньої сушки;
- сушка феном, в духовці і т.п. (цим самим ви тільки деформуєте клавіші під впливом гарячого повітря);
- відсутність чистки від залиття, що може призвести до виникнення корозії і незабаром до виходу з ладу ноутбука навіть якщо він включився після сушки
-
Заміна матриці ноутбука
Пошкодження дисплея ноутбука (матриці ) – це одна з найбільш неприємних проблем, з якою може зіткнутися користувач цього портативного комп’ютера. Вся складність ситуації полягає в тому, що матриця ноутбука – один з найбільш дорогих компонентів, крім того відремонтувати її неможливо, розбита матриця «лікується» тільки її заміною.
Розбитись екран може за будь-яких обставин, але найчастіше це буває:
- при падінні;
- при закритті кришки ноутбука коли є сторонній предмет на клавіатурі чи біля неї (флешка, ручка і т.п.);
- навіть при не дуже сильному ударі по закритому ноутбуку.
Звичайно що не приємно коли розбилась матриця, але все можна виправити без втрати презентабельного вигляду і жодним чином це не вплине на подальшу роботу ноутбука.
-
Ремонт клавіш ноутбука, заміна клавіатури
Клавіатура приймає на себе навантаження що в багато разів перевищують її можливості, тому не рідко з нею трапляються неприємності, такі як виломання клавіш чи потрапляння сторонньої рідини.
Причини відсутності клавіш на клавіатурі можуть бути різними: малі діти, домашні тварини, неуважність при витиранні клавіатури…
Але шляхи вирішення цієї проблеми – однакові:- заміна усієї клавіатури – найпростіший та найефективніший спосіб, проте не найдешевший;
- заміна необхідних клавіш – дешевший варіант, але не завжди можна знайти потрібні клавіші та їх кріплення, бо навіть однакові з вигляду клавіатури, одних і тих самих виробників можуть мати різні кріплення.
Буває що клавіша витягнулась але кріплення ціле, в такому разі можна обережно поставити її на місце, якщо немає практики, щоб не зламати кріплення, краще звернутися до спеціалістів.
Пролита рідина на клавіатуру – це суворий діагноз і наполеглива рекомендація в цьому випадку – негайно провести чистку ноутбука. Клавіатура хоч і прийняла на себе найбільший удар, але уся рідина на ній не затримується та потрапляє в середину ноутбука. Пам’ятайте про правильні дії в перші хвилини після залиття, адже від них залежить чи в подальшому можна буде відновити його працездатність. І як би це сумно не звучало, але в більшості випадків після потрапляння рідини на клавіатуру вона потребує заміни.
-
Модернізація ноутбука
Модернізація – це один з найбільш популярних способів отримати більше від свого ноутбука без значних фінансових витрат. Але на відміну від стаціонарних комп’ютерів, модернізація ноутбуків має безліч нюансів, тому для початку слід розібратися в особливостях оновлення чи модернізації ноутбука, а також у яких випадках ці дії проводити абсолютно безглуздо.
Основні причини, через які користувачі хочуть зробити модернізацію ноутбука:
- повільно працює, довго завантажується;
- зависає;
- недостатньо вільного місця;
- повільно працюють мультимедійні та графічні програми;
- оновлення ОС.
Такі проблеми вирішуються, але не для всіх підійде модернізація ноутбука. Для прикладу причиною повільного завантаження може стати неправильний підбір ОС (на малопотужний ноутбук встановлена сучасна операційна система) або ж велика кількість програм в автозавантаженні. Системні помилки, віруси та програмні збої також часто приводять до повільного завантаження та гальмування під час роботи. 7 причин, чому ваш комп’ютер гальмує, і як пришвидшити його роботу?
Ми надамо консультації щодо доцільності модернізації та допоможемо підібрати оптимальні її варіанти щоб не викидати гроші на вітер та по максимуму використати можливості Вашого ноутбука.
-
Ремонт материнських плат ноутбуків
Системна, або ж материнська, плата ноутбука – це найважливіший його компонент. Материнська плата в ноутбуці складається з безлічі інтегрованих комплектуючих, які можуть виходити з ладу в комплексі або незалежно один від одного.
Ремонт системної плати, як і загальний ремонт ноутбука, починається з комплексної діагностики, яка дозволяє визначити причину поломки і тільки після цього визначається алгоритм згідно з якого буде відновлюватися працездатність ноутбука.Ми виконуємо:
- компонентний ремонт материнських плат,
- прогрів, реболінг і заміна BGA – чіпів (північний/південний міст, відео чіп)
- ремонт/заміна роз’ємів живлення, USB – портів, звукових роз’ємів
- відновлення/перепрошивка BIOS